DAT 75 HD Boss

Новинка
DAT 75 HD Boss
Модель:
DAT 75 HD
Артикул:
105203-127
Виробник:
DAT


2688грн.


Вітрове навантаження
120 N (130 км/ч)
Вихідний рівень
саморегулюючий
Вітрове навантаження
120 N (130 км/ч)
Посилення
19 дБ
Всі характеристики
Доставка
Усі види оплати
Захист прав споживоча
Гарантія виробника

Ефірна антена має підвищений коефіцієнт посилення, в порівнянні з аналогами.

Основна область застосування даної антени є робота в зонах невпевненого прийому при дуже низьких рівнях вхідного сигналу. Антена DAT 75 HD Boss повністю адаптована до роботи з цифровими форматами сигналу DVB - T / T2. Діаграма спрямованості спочатку має невеликий кут перевищення над лінією горизонту, що дозволяє ефективно йти від перешкод, створюваних відбитими від землі сигналами. В антену вбудований антенний підсилювач, оснащений функцією еквалізації сигналу, що дає можливість здійснювати ефективний прийом нерівномірного спектра і більш раціонально використовувати ресурс підсилюючих елементів в подальшій дистрибутивної мережі.

Антенний підсилювач DAT 75 HD Boss працює від будь-якої напруги від 12 до 24 В, що подається по коаксіальному кабелю.

Найпотужніша антена. Рекомендується застосовувати при відстані до телецентру від 60 км і більше. Спільно з підсилювачем арт. 5605 може забезпечити впевнений прийом на відстані до 100 км.

Електричні характеристики DAT HD Televes ref. 149740:

  • Найсерйознішим перевагою даної антени є підсилювальний приймальний модуль.

На відміну від звичайних підсилювачів він має ряд особливостей.

  • Перше - підсилювач оснащений вбудованим еквілізатором, що забезпечує більше посилення слабких сигналів, а менша - сильним. Це призводить до вирівнюванню спектра вихідного сигналу і відповідно, до економії динамічного ресурсу наступних активних елементів.
  • Друге - підсилювач у вхідному блоці включається тільки при подачі напруги живлення по коаксіальному кабелю. Навіть якщо живлення подається відбувається автоматичне перемикання на внутрішній сімметрізатор і антена залишається працює в пасивному режимі з посиленням в 19 дБ.
  • Третє - харчування антенного підсилювача може бути будь-яким від 12 до 24 В, що дозволяє живити антену не тільки від штатного блоку живлення, але і від широкого спектра інших джерел напруги.

У порівнянні з антенами інших виробників DAT HD Televes ref. 149740 має можливість настройки не тільки по азимуту, але і по куту місця. Це дуже ефективний інсталяційний прийом, оскільки корисний сигнал приходить найчастіше трохи зверху, а паразитний (відбитий від земної поверхні) - знизу. Це нескладне здавалося б рішення дає дуже істотну перевагу в прийомі сигналу. Тому, навіть спочатку, діаграма антени має невелике перевищення над лінією горизонту, як можна бачити з різний довжин направляючих.


Активний (BOSS On)

Вітрове навантаження
120 N (130 км/ч)
Вихідний рівень
саморегулюючий
Коефіцієнт шуму
2 (max) дБ
Посилення
32 (max) дБ
Рекомендований рівень вхідного сигналу
менее 75 дБмкВ
Споживання струму
45 (max) mA
Струм навантаження (макс)
12-24 В
Частотний діапазон
470-862 МГц
Ширина діаграми
30

Пасивний (BOSS Off)

Вітрове навантаження
120 N (130 км/ч)
Посилення
19 дБ
Рекомендований рівень вхідного сигналу
более 75 дБмкВ
Частотний діапазон
470-862 МГц
Ширина діаграми
30

Характеристики

Вага
4,1 кг
Розміри
102x14x43
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
0