Передавач OT1/1+1PUU-2

Новинка
Модель:
OT1/1+1PUU-2
Артикул:
105132-65
Виробник:
EMP-Centauri
EAN:
8595577604925
MPN:
6/002785
Наявність:
від 14 діб
Вага:
0.09 kg


Довжина хвилі
1310 nm
Коефіцієнт розподілу, макс.
Співвідношення сплітера 1:32
Виходи
1 optical (FC/PC, одномодовий), 1 x F-connector
Вхідний рівень
90 dBuV
Всі характеристики
Гарантія виробника

OT1 /1 + 1PUU-2 - це перетворювач супутникових та ефірних телевізійних та радіоелектричних сигналів для передачі через волоконно-оптичний (оптичний передавач). Для паралельного коаксіального розподілу доступний наскрізний коаксіальний вихід.

Очікується, що живлення постійного струму подаватиметься або через коаксіальний вихід, або від розетки постійного струму. Циклічний вихід постійного струму дозволяє подавати інші передавачі від того ж джерела живлення. Потрібно одномодове волокно.


Опичні

Довжина хвилі
1310 nm
Коефіцієнт розподілу, макс.
Співвідношення сплітера 1:32

Характеристики

Виходи
1 optical (FC/PC, одномодовий), 1 x F-connector
Вхідний рівень
90 dBuV
Входи
1 x F-connector
Діапазон частот на вході
88–2150 MHz
Робоча температура
-30 – +60 oC
Розміри
10,7 x 5,9 x 3,2 cм

Споживання / Живлення

Енергоспоживання
0.15 A (12 V DC) + LNB

Локація

Доставка/Оплата
Товар під замовлення. Строк доставки - від 14 днів. Передоплата!
Країна-виробник товару
Чехія
Відгуків: 0
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук