Передавач OT13 / 1FEC-4

Ваша скидка: -13%
Новинка
Модель:
OT13/1FEC-4
Артикул:
105119-65
Виробник:
EMP-Centauri
EAN:
8595577606851
MPN:
6/003872
Наявність:
Є в наявності
Габарити (ДхШхВ):
18.5×14.5×9 cm

36345грн.31604грн.


Довжина хвилі
1270–1530 nm
Коефіцієнт розподілу, макс.
Співвідношення сплітера 1:32
Виходи
1 x optical (SC/APC), одномодовий
Вхідний рівень
max. 85 dBuV
Всі характеристики
Гарантія виробника

OT13 / 1FEC-4 - це коаксіально-волоконний перетворювач (оптичний передавач) для 12 супутникових входів та одного наземного входу.

Він живиться від джерела живлення 12 В (входить до комплекту) і передає живлення також підключеним LNB Quattro (Quad LNB не підтримується).

Потрібно одномодове волокно.

При підключенні оптичного передавача та приймача безпосередньо на меншій відстані без оптичного ослаблення (наприклад, спліттер), ми рекомендуємо вставити SC / APC-аттенюатор 3dB-6dB Оптичне послаблення.

Опичні

Довжина хвилі
1270–1530 nm
Коефіцієнт розподілу, макс.
Співвідношення сплітера 1:32

Характеристики

Виходи
1 x optical (SC/APC), одномодовий
Вхідний рівень
max. 85 dBuV
Входи
13 x F-connector (12 x SAT, 1 x TERR),
Діапазон частот на вході
Sat. inputs 950-2150 MHz, Terr. input 40-862 MHz,
Робоча температура
-25 - +50 oC,

Загальні

Додаткові можливості
Перетворювач радіо електричних сигналів в оптичні

Споживання / Живлення

Енергоспоживання
0.8 A (12 V DC) + LNBs,

Локація

Доставка/Оплата
Товар під замовлення. Строк доставки - від 14 днів. Передоплата!
Країна-виробник товару
Чешська республіка
Відгуків: 0
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Рекомендуем посмотреть