Передавач OT14/1FED-4

Ваша скидка: -13%
Новинка
Модель:
OT14/1FED-4
Артикул:
105135-65
Виробник:
EMP-Centauri
Наявність:
від 14 діб

39462грн.34315грн.


Довжина хвилі
1310 & 1490 nm (for GPON / EPON)
Коефіцієнт розподілу, макс.
Співвідношення сплітера 1:32
Виходи
1 x optical (SC/APC), одномодовий
Вхідний рівень
85 dBuV
Всі характеристики
Гарантія виробника

OT14 / 1FED-4 - це коаксіально-волоконний перетворювач (оптичний передавач) для 12 супутникових входів та одного наземного входу. Крім того, це дозволяє передавати гігабітні дані GPON / EPON.

Він живиться від джерела живлення 12 В (входить до комплекту) і передає живлення також підключеним LNB Quattro (Quad LNB не підтримується).

Для оптичного підключення потрібне одномодове волокно. При підключенні оптичного передавача та приймача безпосередньо на меншій відстані без оптичного ослаблення (наприклад, спліттер), ми рекомендуємо вставити SC / APC-аттенюатор 3dB-6dB Оптичне послаблення.


Опичні

Довжина хвилі
1310 & 1490 nm (for GPON / EPON)
Коефіцієнт розподілу, макс.
Співвідношення сплітера 1:32

Характеристики

Виходи
1 x optical (SC/APC), одномодовий
Вхідний рівень
85 dBuV
Входи
13 x F-connector (12 x SAT, 1 x TERR)
Діапазон частот на вході
SAT 950–2150 MHz, TERR 40–862 MHz
Робоча температура
-25 – +50 oC
Розміри
18,5 x 14,5 x 9,0 см

Корпус

Матеріал
Алюміній

Споживання / Живлення

Енергоспоживання
0.8 A (12 V DC) + LNBs

Локація

Доставка/Оплата
Товар під замовлення. Строк доставки - від 14 днів. Передоплата!
Країна-виробник товару
Чехія
Відгуків: 0
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Рекомендуем посмотреть