Приймач OR1/18FUD-4

Ваша скидка: -13%
Новинка
Модель:
OR1/18FUD-4
Артикул:
105144-66
Виробник:
EMP-Centauri
Наявність:
від 14 діб

18145грн.15778грн.


Довжина хвилі
1270–1610 nm
Виходи
17 x F-connector (16 x SAT, 1 x TERR)
Входи
1 optical (SC/APC), одномодовий
Всі характеристики
Гарантія виробника

OR1 / 18FUD-4 - це волоконно-коаксіальний перетворювач (оптичний приймач), що забезпечує 16 супутникових виходів і один наземний вихід.

Крім того, це дозволяє передавати гігабітні дані GPON / EPON. Живиться від підключеного мультиперемикача або від зовнішнього джерела живлення (не входить в комплект).

Для оптичного підключення потрібне одномодове волокно. Також доступна версія 8-SAT IF (номер каталогу OR1 / 10FUD-4).


Опичні

Довжина хвилі
1270–1610 nm

Характеристики

Виходи
17 x F-connector (16 x SAT, 1 x TERR)
Входи
1 optical (SC/APC), одномодовий
Діапазон частот на виході
SAT 950–2150 MHz, TERR 40–862 MHz
Робоча температура
-25 – +60 oC
Розміри
18,5 x 14,5 x 5,5 см

Корпус

Матеріал
Алюміній

Споживання / Живлення

Енергоспоживання
0,15 A (12 V DC)

Локація

Доставка/Оплата
Товар під замовлення. Строк доставки - від 14 днів. Передоплата!
Країна-виробник товару
Чехія
Відгуків: 0
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Рекомендуем посмотреть