NTR-3220P NEOSTAR 32-кан, 16 PoE відеорегістратор, 2592x1944p, 200Mbit, H.264, VCA, Alarm, CMS, HDMI, 230V AC

Новинка
Модель:
NTR-3220P
Артикул:
105166-74
Виробник:
NEOSTAR
Наявність:
Замовити


Гарантія виробника

NTR-3220P (ТМ NEOSTAR) - бюджетний 32-х канальний Full Real Time мережевий відеореєстратор (NVR), призначений для запису, передачі по мережі і відтворення відеозображення з роздільною здатністю до 5MP, отриманого з IP відеокамер TM NEOSTAR або інших ТМ.

16 незалежних мережевих портів Plug & Play з підтримкою PoE дозволять передавати IP-відеокамери Neostar TM разом з даними електричну енергію через стандартну виту пару.

NVR Neostar TM мають повну сумісність з найпопулярнішими ОС і портативними пристроями (Windows, iPad, iPhone, Android).

Простий інтерфейс, якісне виконання (19 '' 1.5U), проста процедура підключення IP-відеокамер (автоматичне визначення) і практично безшумна робота дозволяють застосовувати його на об'єктах будь-якої складності, де потрібні архіви дуже високої деталізації. Формат стиснення Н.264 забезпечує високу якість і мінімальний розмір кадру для ефективного використання ємності вінчестера. Також є можливість розбивати жорсткий диск на квоти (сектора), які будуть виділені окремо під кожен канал, що дозволить більш гнучко використовувати ємність HDD.

Завдяки підтримці USB 3.0, зняття BackUp стало значно швидшим і зручнішим.

Для підвищеного захисту записи від пошкоджень або видалення можна дублювати (віддзеркалювати) запис з певних каналів на окремий жорсткий диск.

Широкий асортимент програмного інтерфейсу забезпечить стабільну роботу і швидкий доступ до Live / Архів відео не тільки зі стаціонарного ПК, але і з мобільних пристроїв і гаджетів найпоширеніших моделей ОС і пристроїв. Швидкий повнофункціональний доступ до реєстратора з будь-якої точки світу можна здійснити за допомогою смартфона, ноутбука, планшетного комп'ютера і інших портативних пристроїв (iPad, iPhone, Android) .А підтримка роботи рекордера з вторинними потоками забезпечить оперативний доступ навіть при невисокій швидкості з'єднання на своєму мобільному пристрої .

Neostar CMS може одночасно в одному вікні працювати не тільки з IP реєстраторами серії NTRxx, але і з HD-SDI відеореєстраторами серії HDxx (Neostar TM).

  • 32 IP каналів
  • 16 PoE портів
  • 5.0MP (2592x1944p)
  • 200Mbit вхідний потік
  • Alarm Входи / Виходи
  • H.264, VCA
  • Backup через USB, LAN
  • iOS і Android App
  • HDMI / VGA
  • 230V AC
Відгуків: 0
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук