Питання з приводу безпеки GSM сигналізації

Існують декілька питань пов’язаних з використанням GSM сигналізації (gsm сигнализации), а саме надійність використання gsm для зв’язку та сповіщення про спрацювання датчиків сигналізації.

Тут варто поглянути як побудована взаємодія між складовими системи сигналізації (сигнализации). А тут все геніально просто (як коробка передач автомобіля :).

Умовно поділимо усю систему сигналізацію на датчики, які слідкують за виконанням покладених на них обов’язків та централь, по суті той самий датчик в обов’язки якого входить слідкувати за роботою всіх інших датчиків які до нього під’єднанні.

Загальне поняття датчика це пристрій для проведення вимірювань або збирання інформації інформації та надання зібраної інформації відповідній формі. Проте які датчики використовуються в сигналізації можна ознайомитись у цьому описі: [[датчики сигналізації.]]

Повернемося до побудови системи сигналізації, описану вище схему можна віднести до мережі, різноманітних датчиків, за назвою “локальної мережі” яка в свою чергу може бути включена в більшу мережу за допомогою своєї централі ППКОП (головного датчика локальної мережі) з назвою пульт охорони (глобальна мережа централей).

Поки зупинимось на нашій локальній схемі. У більшості випадків усі датчики, окрім прийомально контрольної централі ППКОП, спроектовані на виявлення окремих обставин при яких вони будуть спрацьовувати (реагувати ти на дії за котрими вони повинні слідкувати) рух, зміни об’єму, звук (удар), освітлення, збільшення або зменшення температури або вологості, утворення диму або зміни концентрації у повітрі. Налаштування таких датчиків зводиться лише до розташування в зоні яку потрібно контролювати.

Далі буде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *