…аби з димом не пішло нажите роками добро

Пономаренко Александер

…аби з димом не пішло нажите роками    добро

…З приходом весни у лісах, на превеликий жаль, з’являється не лише проліски і конвалії – в лісах з’являються і пожежі; і все це через людську байдужість і необачність.

Досить часто буває, що дача чи земельна ділянка знаходяться просто під лісом; прийшовши туди на вихідні чи після роботи, люди починають готувати землю для садіння городини: підрізають дерева, згрібають старе листя і палять його. Так і має бути, але частина господарів замість згребти весь непотріб докупи і підпалити, просто кидають сірник у суху траву – і за якусь мить горить усе: дерева на сусідських дачах, дачні будиночки і, трапляється, ліс. Надбане тяжкою людською працею добро часто-густо іде за вітром, не кажучи вже про те, якик збитків завдають люди державі(а значить, і самим собі), коли палає ліс: столітні сосни палахкотять, немов свічки, і пожежній машині не під силу впоратися з вогнем, тому і весною, і, особливо, влітку в лісі потрібно бути обережним з вогнем. Якщо вам, наприклад, вкрай важко втриматися, щоб не курити, загасіть(затопчіть) недопалок, аби переконатися в безпеці!

Будьте обачними в ні з вогнем, аби з димом не пішло зароблене вашою працею добро і держава не рахувала мільйонні збитки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *